Satu Sakkinen : Skitsofreenikon päiväkirja

21,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-SKIT-B17AC8
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Satu Sakkisen runollinen omaelämäkerta yhdistää henkisyyden ja psykoosin ainutlaatuiseksi selviytymistarinaksi. Kirjan sivuilla kokemukset meditaatiosta ja mielenterveydestä kietoutuvat toisiinsa syvällisellä tavalla.

Runollinen omaelämäkerta, jossa henkisyys kohtaa psykoosin.

Tämä on selviytymistarina, joskin kuka tietää
olenko selviytynyt?

Satu Sakkisella on yli 30 vuoden kokemus meditaatiosta, joka on kulkenut hänen vaiheikkaalla elämänmatkallaan kiinteästi mukana.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäSatu Sakkinen
Teoksen nimiSkitsofreenikon päiväkirja
AvainsanatHenkisyys, Psykoosi, Skitsofrenia, mielenrauha, omaelämäkerta
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja