Tapio Seppälä : Lapsi oljilla

17,10 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-LAPS-189C0D
Katso kaikki vaihtoehdot
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Tapio Seppälän teos pohtii joulun ainutlaatuisuutta tarinoiden ja runojen kautta, yhdistäen kuvan ja sanan joulun syvällisiin hetkiin.

Kenelle: Hartauskirjallisuuden ja kristinuskon teemojen ystäville.

Joulu on todellisuuden täysosuma, aikakestävä juhla, jolloin kaikki voi olla erilaista, pohtii rovasti Tapio Seppälä tarinoissaan ja riimittelyssään.

Joulukortin tapaan kuva ja sana kulkevat valokuvausta harrastavalla kirjoittajalla rinta rinnan.

* Kuvausteksti saattaa koskea teoksen toista versiota. Kuvauksessa mainitut yksityiskohdat, kuten mahdolliset oheistuotteet, eivät välttämättä ole osa valitsemaasi teosta. Valitsemasi teoksen tarkat tiedot löytyvät alla olevasta ominaisuusluettelosta.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäTapio Seppälä
Teoksen nimiLapsi oljilla
AvainsanatHerättäjä-Yhdistys, Väyläkirjat, Seppälä Tapio, Lapsi oljilla, hartauskirjallisuus
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 8-15)
Copyright © Finlandia Kirja