Vijay Govindarajan : The quest for global dominance : transforming global presence into global competitive advantage

20,00 €
Varastossa
Vain %1 jäljellä
SKU
P-THE--0F5E85
Katso kaikki vaihtoehdot
✨
Tämä tiivistelmä on luotu tekoälyn avulla. Tämä ominaisuus on vielä kehitysvaiheessa, mutta se pyrkii tarjoamaan tiivistettyä ja helposti ymmärrettävää tietoa tuotteista.
Fiki-maskotti

Vijay Govindarajan tarkastelee globaalin läsnäolon muuttamista kansainväliseksi kilpailueduksi. Teos käsittelee kansainvälistymisen, yritysten kilpailukyvyn ja organisaatioiden tehokkuuden yhteyksiä.

Kenelle: Sopii kansainvälisestä liiketoiminnasta, yritysten kilpailukyvystä ja organisaatioiden kehittämisestä kiinnostuneille.

Lisätietoja
Tuoteryhmä
TekijäVijay Govindarajan
Teoksen nimiThe quest for global dominance : transforming global presence into global competitive advantage
SKUP-THE--0F5E85
Avainsanatkansainvälistyminen, yritykset, kilpailukyky, tehokkuus, organisaatiot, organisationer, företag, Industrial management, effektivitet, globalization, internationalisering, konkurrenskraft, International business enterprises, Organizational effectiveness, Competition, International, Comparative advantage (International trade)
☎ 040 541 9287 (arkisin klo 9-14.30)
Copyright © Finlandia Kirja